Україна Цікаве

Кабмін ухвалив рішення про закриття кордону для громадян семи країн через Omicron


Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо заборони в’їзду до України іноземних громадян та осіб без громадянства з ряду країн, де наразі зафіксовано спалахи нового варіанта коронавірусу Omicron.
Про це йдеться в ухваленій постанові органу влади.

Згідно з постановою планується встановити, що з 00 год. 00 хв. 3 грудня 2021 року на період дії карантину забороняється перетин державного кордону на в’їзд до України іноземцями та особами без громадянства, які прибули з Південно-Африканської Республіки, Республіки Ботсвана, Республіки Зімбабве, Республіки Намібія, Королівства Лесото, Королівства Есватіні, Республіки Малаві та перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів.

Винятки становлять іноземні громадяни та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, а також інші категорії іноземних громадян та особи без громадянства за узгодженням з Міністерством закордонних справ.

Українці, які перебували на території перелічених країн не менше семи днів протягом останніх 14 днів, при поверненні на батьківщину підлягають обов’язковій самоізоляції протягом 14 днів. Термін усамітнення починається з моменту перетину кордону та не може бути припинений.
Нагадаємо, Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість посилення заходів безпеки під час перетину кордону мандрівниками з інших країн та американцями через Omicron.
Нагадаємо, Європейська комісія пропонує змінити термін дії сертифікатів вакцинації проти COVID-19 для поїздок до країн Євросоюзу.
Влада Японії прийняла рішення закрити кордони країни для іноземців з 30 листопада. Ці заходи вживаються з метою захисту від розповсюдження південноафриканського варіанта коронавірусу Omicron.
Раніше у Європейському центрі із запобігання та контролю захворювань заявили, що новий штам коронавірусу Omicron може бути більш стійким до вакцин.
28 листопада Ізраїль на 14 днів закриває кордони для іноземців – усе для того, щоб зупинити поширення нового штаму коронавірусу Omicron.
Перші два випадки захворювання новим варіантом коронавірусу Omicron підтвердили у Мюнхені.
2 грудня на материковій території Франції підтвердили перший випадок зараження варіантом коронавірусу Omicron.
Фармацевтична компанія Moderna оголосила про розробку вакцини проти нещодавно виявленого штаму коронавірусу Omicron.

https://bykvu.com/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *