Україна Цікаве

Одеса: Закінчилися ліжка в реанімаціях для хворих на COVID-19, лікарів не вистачає

В Одесі через зростання захворюваності і госпіталізацій заражених коронавірусом закінчилися місця в реанімаціях для тяжкохворих. Вільні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) є, проте їх неможливо використовувати.

Це пов’язано з тим, що в лікарнях не вистачає ліжок і реаніматологів, розповіла місцева волонтерка, керівниця громадської організації “Корпорація монстрів” Катерина Ножевнікова у Facebook. За її словами, минулого року місто купило багато апаратів ШВЛ, але лікарів “докупити” неможливо.

“А сам по собі апарат у лікарні зовсім нічого не означає – на ньому хтось повинен працювати”, – написала вона.

Волонтерка додала, що заяви про те, що Національна служба здоров’я України забезпечує пацієнтів із коронавірусом усім необхідним у стаціонарі, не відповідають дійсності. Ножевнікова пояснила, що для важкої пацієнтки з COVID-19 у реанімації, наприклад, не знайшлося кисневої маски з мішком. Вона зазначила, що фінансування лікарень не вистачає.

Жінка закликала українців подивитися на кількість осіб, яких щодня госпіталізують з ускладненнями коронавірусу, і закликала вакцинуватися. “За добу сьогодні госпіталізовано по країні майже 1000 осіб. Це три середніх лікарні. Вдумайтеся, три лікарні за добу заповнені”, – наголосила волонтерка.

https://covid.obozrevatel.com/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.