Українка Старикова завоювала “срібло” на Олімпіаді

Українська велогонщиця Олена Старикова на Олімпійських іграх в Токіо завоювала “срібло”.

Про це повідомляє офіційний сайт Ігор.

Олімпійські ігри-2020: де і коли дивитися церемонію закриття
У фіналі спринту 25-річна українка зустрілася з канадкою Келсі Мітчелл. У першому заїзді Старикова поступилася суперниці 0.061 секунди, а в другому Олена програла опонентці 0.064 с. Таким чином, “золото” здобула канадка, а українці дісталося “срібло”.

Результати жіночого спринту на Олімпіаді в Токіо

Нагадаємо, в 1/32 фіналу українка повалила Юлі Вердуго з Мексики, в 1/16 – новозеландку Еллесс Ендрюс, в 1/8 Старикова поступилася Нідерландка Шанне Браспеннінкс, але потім зуміла перемогти у втішному заїзді і повернутися в боротьбу за медалі. У чвертьфіналі Олена перемогла Лею Фріндріх з Німеччини, а в півфіналі наша велогонщиця виявилася швидше Лей Вайс з Гонконгу.

“Бронзу” в спринті здобула представниця Гонконгу Лей Вайс.

У цій статті будуть додані і інші медальні результати в велотреку за 8 серпня.

Відзначимо, Старикова досить непогано виступила в Токіо в дисципліні кейрин. Україна дісталася до фіналу, де показала четвертий результат.

На рахунку олімпійської збірної України на Олімпіаді-2020 на Японії вже 19 медалей (1 “золото”, 6 срібних нагород і 12 “бронз”). Бронзові нагороди здобули дзюдоїстка Дарина Білодід, фехтувальник на шпагах Ігор Рейзлин, стрілки з пістолета з 10 метрів Олена Костевич і Олег Омельчук в міксті, тенісистка-одиночниця Еліна Світоліна, борчині Алла Черкасова та Ірина Коляденко, дует по артистичному плавання березня Федина / Анастасія Савчук, Людмила Лузан у веслуванні на каное-одиночці, каратист Станіслав Горуна, українські синхроністки в командній першості, легкоатлетка Ярослава Магучіх і плавець Михайло Романчук, який виграв “бронзу на дистанції 800 м в / с.” Срібло “на Іграх виграли всі той же Романчук, який виявився другим в запливі на дистанції 1500 м в / с, борець греко-римського стилю Парвіз Насибов, каратистка Анжеліка Терлюга, боксер Олександр Хижняк та дует каноісток Людмила Лузан / Анастасія Четверикова. “Золото” завоював борець греко-римського стилю Жан Беленюк.