Німеччина Україна Цікаве

Дмитро Кулеба: Питання запуску російського газогону «Північний потік-2» остаточно не вирішено

Питання запуску російського газогону “Північний потік-2” – остаточно не вирішено. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за підсумками першого дня переговорів із провідними німецькими чиновниками. Глава вітчизняного МЗС нині перебуває з візитом у Берліні.

Дмитро Кулеба вкотре наголосив, що будівництво газогону не лише підриває енергетичну безпеку України та Європи, а й розколює європейських союзників. Саме тому офіційний Київ продовжує виступати проти його запуску.

У перший день зустрічей міністр також обговорив із німецькими політиками протидію загрозам з боку Росії. А ще – питання європейської інтеграції та подальшу допомогу Києву у просуванні реформ. Сьогодні глава українського МЗС зустрінеться зі своїм колегою, міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом.

Як повідомляв 5.UA, світовий конгрес українців закликав Німеччину ввести мораторій на “Північний потік-2”.

Нагадаємо, США призупинили санкції проти “Північного потоку-2”. Верховна Рада проголосувала за проєкт постанови звернення до Конгресу США. Українські парламентарі закликали ввести каральні обмеження проти учасників проєкту. 22 травня США внесли у список санкцій низку російських суден та компанії, які пов’язані з “Північним потоком-2”.

https://uazmi.org/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.